rajamo
। । । । । । । । ताजा सामाचार
वक्तब्यहरु

राष्ट्रिय जनमोर्चा
केन्द्रीय कार्यालय
कपन ३ (ख), ज्योतिनगर, काठमाडौ
फोन ः ०१–४१६४३०४ 
इमेल ः rajamo2052@gmail.com, web: rajamo.org

मिति ः २०७३ चैत्र २९
प्रेस विज्ञप्ति
आगामी २०७४ साल बैशाख ३१ गते सम्पन्न हुने स्थानीय तहको निर्वाचनमा राष्ट्रिय जनमोर्चाको केन्द्रीय उम्मेदवार छनोट समितिको बैठकले विभिन्न जिल्लाहरुबाट प्रस्तावित ३/३ जना गाउपालिकाका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष तथा नगरपालिकाका प्रमुख र उप–प्रमुखका उम्मेदवारको नामावलीलाई छलफल गरी निम्न अनुसारका जिल्लाहरुको उम्मेदवार छनौट गरेको छ ।
कतिपय जिल्लाहरुबाट उम्मेदवारहरुका नामावली नआइपुगेकाले तिनीहरुबारे पछि निर्णय गरिने छ । गाउ“पालिकाका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष वा नगरपालिकाका प्रमुख र उपप्रमुख बाहेक अन्य उम्मेदवारहरुबारे निर्णय गर्ने अधिकार सम्बन्धित जिल्ला समितिलाई नै हुने छ । विभिन्न जिल्लाहरुमा अन्य राजनीतिक पक्षहरुसित आवश्यकताअनुसार तालमेलको निर्णय गर्ने अधिकार सम्बन्धित जिल्ला समितिलाई नै दिइएको कुरा पनि हामीले स्पष्ट गर्न चाहन्छौं ।

(१) कञ्चनपुर 
१. महाकाली नगरपालिका प्रमुख ः भक्तबहादुर सुनार, उप–प्रमुख ः निरु कामी
२. भिमदत्त नगरपालिका प्रमुख ः मन्जु परियार, उप–प्रमुख ः नरेन्द्र जोशी
३. वेदकोट नगरपालिका प्रमुख ः महेश राज जोशी, उप–प्रमुख ः धना थापा
४. शुक्लाफाटा नगरपालिका प्रमुख ः रामबहादुर कार्की, उप–प्रमुख ः कमला साउद
५. कृष्णपुर नगरपालिका प्रमुख ः गोविन्द विक, उप–प्रमुख ः शर्मिला चौधरी
६. पुर्नवास नगरपालिका प्रमुख ः हरि लम्साल, उप–प्रमुख ः अनिता सुनार
७. बेलौरी नगरपालिका प्रमुख ः राजाराम चौधरी, उप–प्रमुख ः तारा देवी चौधरी
८. बेलडा“डी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः अभिमान थापा, उपाध्यक्ष ः पार्वती रेग्मी
९. लालझाडी गाउपालिका अध्यक्ष ः सन्तु वडायक, उपाध्यक्ष ः लिलादेवी चौधरी

(२) बैतडी
१. पाटन नगरपालिका प्रमुख ः नरेन्द्र भट्टराई
२. सुर्नया गाउ“पालिका अध्यक्ष ः अर्जुन मैक, उपाध्यक्ष ः जानकी कु“वर
३. दोगाडाकेदार गाउ“पालिका अध्यक्ष ः विरेन्द्र भण्डारी

(३) डडेलधुरा
१. पर्शुराम नगरपालिका प्रमुख ः धनबहादुर बोहरा, उप–प्रमुख ः गौरादेवी बोहरा
२. अमरगढी नगरपालिका प्रमुख ः नरेश झुकाल
३. नवदुर्गा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः पदम ओली, उपाध्यक्ष ः मन्दोदरी वली
४. गन्यापधुरा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः भोजराज अवस्थी
५. अजयमेरु गाउ“पालिका अध्यक्ष ः प्रकाश (ऐर) ऐर
६. भागेश्वर गाउ“पालिका अध्यक्ष ः जयबहादुर बुढाऐर
७. आलिताल गाउ“पालिका अध्यक्ष ः प्रेम बहादुर धामी

(४) डोटी
१. शिखर नगरपालिका प्रमुख ः वेणिमाधव जोशी
२. दिपायल सिलगढी नगरपालिका प्रमुख ः नरेश आले
३. डा. के.आई.सिंह गाउपालिका अध्यक्ष ः मिनबहादुर मलाशी, उपाध्यक्ष ः हरिणा भण्डारी
४. जोराइल गाउ“पालिका अध्यक्ष ः रमेश अवस्थी
५. वोक्टान गाउ“पालिका अध्यक्ष ः धर्मसिंह बम
६. आर्दश गाउ“पालिका अध्यक्ष ः रमेश नागरी

(५) कैलाली
१. टिकापुर नगरपालिका प्रमुख ः दयाराम सञ्ज्याल, उप–प्रमुख ः आशा चौधरी
२. लम्कीचुहा नगरपालिका प्रमुख ः मनबहादुर शाही, उप–प्रमुख ः पार्वती धमला
३. घोडाघोडी नगरपालिका प्रमुख ः शुशिला ढुंगाना, उप–प्रमुख ः मेनका खड्का
४. भजनी नगरपालिका प्रमुख ः सुरेन्द्र ताडी
५. गौरीगंगा नगरपालिका प्रमुख ः मनीराम धामी
६. गोदावरी नगरपालिका प्रमुख ः विक्रम वि.क., उप–प्रमुख ः कुन्ती पाण्डे
७. धनगढी उप–महानगरपालिका प्रमुखः कृष्णप्रसाद चौधरी, उप–प्रमुख ः अन्जना मास्के
८. चुरे गाउ“पालिका अध्यक्ष ः हुकुम साउद
९. कैलारी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः गोरबहादुर वि.क.
१०. जानकी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः रामकृष्ण रेग्मी, उपाध्यक्ष ः चनाकी चौधरी
११. मोहन्याल गाउ“पालिका अध्यक्ष ः उद्धव खड्का
१२. वर्दगोरिया गाउ“पालिका अध्यक्ष ः लल्तु थारु

(६) बझाङ
१.थलरा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः कल्पना भण्डारी

(७) अछाम
१. मंगलसेन नगरपालिका प्रमुख ः पदम बहादुर बोहरा, उप–प्रमुख ः लालछरी सुनार
२. पञ्देवलविनायक नगरपालिका प्रमुख ः पूर्ण प्रसाद अधिकारी
३. कमलबजार नगरपालिका प्रमुख ः पदम तिमिलसेना

(८) बर्दिया
१. राजापुर नगरपालिका प्रमुख ः रतनसिंह रावत, उप–प्रमुख ः गोमा जि.सी.
२. गुलरीया नगरपालिका प्रमुख ः युवराज ढकाल, उप–प्रमुख ः लक्ष्मी पुरी
३. वारबर्दिया नगरपालिका प्रमुख ः नुमलाल रेग्मी, उप–प्रमुख ः सुमित्रा पराजुली शर्मा
४.बा“सगढी नगरपालिका प्रमुख ः निर्मला अर्याल, उप–प्रमुख ः तोयनाथ अधिकारी
५. मधुवन नगरपालिका प्रमुख ः यमप्रसाद सुवेदी
६. गेरुवा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः दिवबहादुर जि.सी.

(९) बाके
१. नेपालगञ्ज उप–महानगरपालिका प्रमुख ः कृष्णराज पाण्डे, उप–प्रमुख ः माला के.सी.
२. कोहलपुर नगरपालिका प्रमुख ः बालकुमारी आचार्य, उप–प्रमुख ः गिताराम क“डेल
३. खजुरा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः मोमिना खातुन, उपाध्यक्ष ः मानबहादुर भण्डारी
४. वैजनाथ गाउ“पालिका अध्यक्ष ः मनबहादुर विक, उपाध्यक्ष ः प्रतिमा आचार्य
५. राप्तीसोनारी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः राजु चौधरी
६. नरैनापुर गाउ“पालिका अध्यक्ष ः नुरमोहमद खा, उपाध्यक्ष ः समसम जोलाहीन
७. डुडुवा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः सैजाद अलि नाउ, उपाध्यक्ष ः सिता अधिकारी

(१०) सुर्खेत
१. चौकुने गाउ“पालिका अध्यक्ष ः दिपेन्द्र प्रसाद उपाध्यय, उपाध्यक्ष ः प्रेमा थापा
२. पंचपुरी नगरपालिका प्रमुख ः थानेश्वर तिवारी, उप–प्रमुख ः पार्वती चन्द
३. बराहाताल गाउ“पालिका अध्यक्ष ः लालबहादुर नेपाली, उपाध्यक्ष ः पशुपति खत्री
४. वीरेन्द्रनगर नगरापलिका प्रमुख ः गोविन्दप्रसाद सुवेदी, उप–प्रमुख ः गीता आचार्य
५. भेरीगंगा नगरपालिका प्रमुख ः तुलाराम शर्मा,
६. लेकबेसी नगरपालिका प्रमुख ः मोहन थापा, उप–प्रमुख ः पार्वती ठाडा
७. गुर्भाकोट नगरपालिका प्रमुख ः जितबहादुर घर्ती

(११) दैलेख
१. नारायण नगरपालिका प्रमुख ः सुरतबहादुर राउत, उप–प्रमुख ः रुपा विक
२. चामुण्डाविन्द्रासैनी नगरपालिका प्रमुख ः चिनबहादुर खत्री, उपप्रमुख ः चन्द्राकुमारी मगर
३. भगवतीमाई गाउपालिका अध्यक्ष ः अमरबहादुर नेपाली, उपाध्यक्ष ः गीता कुमारी खत्री
४. महावु गाउ“पालिका अध्यक्ष ः पूर्णबहादुर शाही, उपाध्यक्ष ः जमुना राना
५. भैरवी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः भरत थापा, उपाध्यक्ष ः कौशिला थापा
६. ठाटीकाध गाउ“पालिका अध्यक्ष ः कटकबहादुर शाही, उपाध्यक्ष ः भोजकुमारी शाही
७. नौमुले गाउ“पालिका अध्यक्ष ः मानबहादुर चन्द
८. दुल्लु नगरपालिका प्रमुख ः रत्नबहादुर खड्का, उप–प्रमुख ः शान्ती थापा

(१२) कालिकोट
१. रास्कोट नगरपालिका प्रमुख ः देवजंग शाही, उप–प्रमुख ः सूर्यकन्य बराल
२. तिलागुफा नगरपालिका प्रमुख ः धर्मदत्त पाण्डे
३. खाडचक्र नगरपालिका प्रमुख ः तारा गिरी, उप–प्रमुख ः वीरु भारती

(१३) मुगु
१. राराछायानाथ नगरपालिका प्रमुख ः जयबहादुर खड्का

(१४) दाङ देउखुरी
१. घोराही उप–महानगरपालिका प्रमुख ः रामबहादुर जि.एम., उप–प्रमुख ः कमला वि.क.
२. राप्ती गाउ“पालिका अध्यक्ष ः केशवराज खनाल, उपाध्यक्ष ः चमेली चौधरी
३. गढवा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः गुणनिधि शर्मा, उपाध्यक्ष ः मिना रायमाझी
४. लमही नगरपालिका प्रमुख ः कूलचन्द्र पोख्रेल, उप–प्रमुख ः लिलादेवी भुसाल
५. राजपुर गाउ“पालिका अध्यक्ष ः लेखराज डा“गी, उपाध्यक्ष ः पिमा पोख्रेल
६. तुल्सीपुर नगरपालिका प्रमुख ः शुक्रराज भण्डारी, उप–प्रमुख ः कमला जि.सी.
७. बंगलाचुली गाउ“पालिका अध्यक्ष ः भिमबहादुर अधिकारी
८. दंगीशरण गाउ“पालिका अध्यक्ष ः तुलबहादुर योगी
९. शान्तिनगर गाउ“पालिका अध्यक्ष ः प्रेमकुमारी वि.क.
१०. बबई गाउ“पालिका अध्यक्ष ः दयाराम वि.क., उपाध्यक्ष ः टनी वि.क.

(१५) रोल्पा
१. रोल्पा नगरपालिका प्रमुख ः तिलक के.सी., उप–प्रमुख ः बिन्दा कुमारी शर्मा 
२. सुवर्णावति गाउ“पालिका अध्यक्ष ः कर्णबहादुर गिरी,
३. लुङ्ग्री गाउ“पालिका अध्यक्ष ः खिमलाल विष्ट, उपाध्यक्ष ः शान्ति पुन मगर
४. थवाङ गाउ“पालिका अध्यक्ष ः रेजमान बुढा मगर, उपाध्यक्ष ः मनकुमारी घर्तीमगर
५. दुईखोली गाउ“पालिका अध्यक्ष ः के.वी. थापा, उपाध्यक्ष ः आमदेवी घर्तीमगर
६. त्रिवेणी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः भागीराम वि.क., उपाध्यक्ष ः रुक्मा राना
७. रुन्टीगढी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः भिके पुन, उपाध्यक्ष ः हेवु वि.क.

(१६) प्यूठान
१. गौमुखी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः विदुर मल्ल, उपाध्यक्ष ः मधु जि.सी.
२. झिमरुक गाउ“पालिका अध्यक्ष ः तिलक जि.सी., उपाध्यक्ष ः पवित्रा जि.सी.
३. नौवहिनी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः धनप्रसाद घर्ती,  उपाध्यक्ष ः बसन्ता के.सी.
४. मल्लरानी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः अमरध्वज रान, उपाध्यक्ष ः सरिता जि.सी.
५. प्यूठान नगरपालिका प्रमुख ः ध्रुव थापा, उप–प्रमुख ः पदमा पण्डीत
६. स्वर्गद्वारी नगरपालिका प्रमुख ः वीरबहादुर पुन, उप–प्रमुख ः खिमा दमाई
७. माण्डवी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः जितामित्र सुनार, उपाध्यक्ष ः खगा राना
८. ऐरावती गाउ“पालिका अध्यक्ष ः कृष्णप्रसाद श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष ः सिता गैरे
९. सरुमारानी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः झविन्द्रमणि पौडेल, उपाध्यक्ष ः कल्पना जि.सी.

(१७) रुकुम 
१. मुसिकोट नगरपालिका प्रमुख ः सत्यनारायण श्रेष्ठ, उप–प्रमुख ः आशा बुढा
२. आठबिसकोट नगरपालिका प्रमुख ः रुद्रप्रसाद शर्मा, उप–प्रमुख ः शिमी खत्री
३. बा“फीकोट गाउ“पालिका अध्यक्ष ः तुले खत्री, उपाध्यक्ष ः रुपा ओली
४. सिस्ने गाउ“पालिका अध्यक्ष ः चन्द्रविक्रम शाही, उपाध्यक्ष ः भृकुटी शाही
५. त्रिवेणी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः खड्गसिंह खड्का
६. भूमे गाउ“पालिका अध्यक्ष ः अनाराम पुन

(१८) अर्घाखाची 
१. शितगंगा नगरपालिका प्रमुख ः गोविन्द थापा, उप–प्रमुख ः वासमता भट्टराई
२. सन्धीखर्क नगरपालिका प्रमुख ः कल्पना पोख्रेल, उप–प्रमुख ः पशुपति ढकाल
३. पाणिनी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः देवी भुसाल, उपाध्यक्ष ः राधा गौतम
४. मालारानी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः नरेन्द्र थापा, उपाध्यक्ष ः तुलसा के.सी.
५. छत्रदेव गाउ“पालिका अध्यक्ष ः हरि न्यौपाने, उपाध्यक्ष ः कमला आचार्य
६. भूमिकास्थान नगरपालिका प्रमुख ः कविराम खनाल, उप–प्रमुख ः सकुन्तला राना

(१९) कपिलवस्तु 
१. बाणगंगा नगरपालिका प्रमुख ः लक्ष्मी भुसाल, उप–प्रमुख ः दधिराम आचार्य
२. बुद्धभूमि नगरपालिका प्रमुख ः लक्ष्मीनारायण खनाल, उप–प्रमुख ः मिना के.सी.
३. शिवराज नगरपालिका प्रमुख ः चेतनारायण खनाल, उप–प्रमुख ः इन्दु खनाल
४. कपिलवस्तु नगरपालिका प्रमुख ः रामचन्द्र पौडेल, उप–प्रमुख ः राधा पौडेल

(२०) रुपन्देही 
१. बुटवल उप–महानगरपालिका प्रमुख ः ढुण्डीराज पौडेल, उप–प्रमुख ः कल्पना सापकोटा
२. सैनामैना नगरपालिका प्रमुख ः गणेश गौतम, उप–प्रमुख ः लक्ष्मी योगी
३. तिलोत्तमा नगरपालिका प्रमुख ः रुकबहादुर पराजुली, उप–प्रमुख ः शान्ता पौडेल
४. देवदह नगरपालिका प्रमुख ः हरि के.सी., उप–प्रमुख ः धनकुमारी थापा
५. कञ्चन गाउ“पालिका अध्यक्ष ः दिपक पौडेल, उपाध्यक्ष ः विष्णु पुन
६. सिद्धार्थनगर नगरपालिका प्रमुख ः तारा आचार्य

(२१) नवलपरासी 
१. गैंडाकोट नगरपालिका प्रमुख ः देवराज पौडेल, उप–प्रमुख ः विष्णु पाण्डे
२. देवचुली नगरपालिका प्रमुख ः लालु खरेल, उप–प्रमुख ः सकुन्तला न्यौपाने
३. कावासोती नगरपालिका प्रमुख ः भागिरथ भट्टराई, उप–प्रमुख ः उषा सुवेदी
४. हुप्सेकोट गाउ“पालिका अध्यक्ष ः भक्तबहादुर उचै, उपाध्यक्ष ः गंगाकुमारी भुजेल
५. बर्दघाट नगरपालिका प्रमुख ः रेम राना, उप–प्रमुख ः शोभा लामिछाने
६. मध्यविन्दू नगरपालिका प्रमुख ः विकाराम चौधरी
७. सुनवल नगरपालिका प्रमुख ः जीतबहादुर पौडेल, उप–प्रमुख ः इन्द्रकुमारी रोका

(२२) पाल्पा 
१. निस्दी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः देवीलाल राना
२. पूर्वखोला गाउ“पालिका अध्यक्ष ः मानबहादुर बयंबु
३. रम्भा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः मानबहादुर गाहा, उपाध्यक्ष ः विमला सिंजाली
४. माथागढी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः रामकृष्ण थापा
५. तिनाउ गाउ“पालिका अध्यक्ष ः कमल थापा, उपाध्यक्ष ः बसन्ती राना
६. रिब्दीकोट गाउ“पालिका अध्यक्ष ः तिलक गाहा, उपाध्यक्ष ः गनु बगाले
७. रैनादेवी छहरा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः पर्शुराम पोख्रेल, उपाध्यक्ष ः लक्ष्मी दर्लामी
८. तानसेन नगरपालिका प्रमुख ः टिकाराम पौडेल, उप–प्रमुख ः उमा सिंजाली
९. रामपुर नगरपालिका प्रमुख ः रेशम क“डेल, उप–प्रमुख ः सावित्रा गैरे

(२३) स्याङ्जा 
१. पुतलीबजार नगरपालिका प्रमुख ः ग्यामबहादुर हमाल, उप–प्रमुख ः शान्ता हमाल
२. भिरकोट नगरपालिका प्रमुख ः प्रकाश परियार
३. वालिङ नगरपालिका प्रमुख ः राजेन्द्र गैरे, उप–प्रमुख ः मेनुका यस.के.
४. गल्याङ नगरपालिका प्रमुख ः विष्णु गैरे, उप–प्रमुख ः तुलसा बस्याल
५. अर्जुनचौपारी गाउ“पालिका प्रमुख ः धनबहादुर विक
६. हरिनास गाउ“पालिका अध्यक्ष ः खुमबहादुर राना

(२४) गुल्मी 
१. मुसिकोट नगरपालिका प्रमुख ः मोहन श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष ः विष्णु श्रेष्ठ
२. धुरकोट गाउ“पालिका अध्यक्ष ः बाबुराम थापा, उपाध्यक्ष ः शुष्मा भण्डारी
३. इश्मा गाउ“पालिका अध्यक्ष ः रामेश्वर खत्री, उपाध्यक्ष ः खम्बी पाण्डे
४. छत्रकोट गाउ“पालिका अध्यक्ष ः गुमानसिंह पुन मगर, उपाध्यक्ष ः चम्पा पुन
५. चन्द्रकोट गाउ“पालिका अध्यक्ष ः योगेन्द्र काउचा, उपाध्यक्ष ः दालमाया थापा
६. कालिगण्डकी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः गंगा के.सी.
७. रेसुड्डा नगरपालिका प्रमुख ः कमल अर्याल, उप–प्रमुख ः रुपा भुसाल
८. मदाने गाउ“पालिका अध्यक्ष ः पृथ्वी कु“वर, उपाध्यक्ष ः पार्वती के.सी.
९. रुरु गाउ“पालिका अध्यक्ष ः टेकबहादुर के.सी. उपाध्यक्ष ः मन्सरी रेगामी
१०. सत्यवती गाउ“पालिका अध्यक्ष ः ओमबहादुर कु“वर, उपाध्यक्ष ः माया थापा
११. गुल्मीदरवार गाउ“पालिका अध्यक्ष ः छविलाल सर्तुड्डी, उपाध्यक्ष ः विष्णु माझी

(२५) म्याग्दी 
१. बेनी नगरपालिका प्रमुख ः फौजबहादुर कार्की, उप–प्रमुख ः भौमकुमारी कार्की
२. मालिका गाउ“पालिका अध्यक्ष ः क्षेमबहादुर वि.क.,
३. धौलागिरी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः शेरबहादुर वि.क., उपाध्यक्ष ः सुनमाया वि.क.
४. मंगला गाउ“पालिका अध्यक्ष ः दुर्गाबहादुर किसान

(२६) बागलुङ
१. जैमिनी नगरपालिका प्रमुख ः नरबहादुर पुन, उप–प्रमुख ः लिलादेवी शर्मा
२. बागलुङ नगरपालिका प्रमुख ः लक्ष्मी बा“स्कोटा, उप–प्रमुख ः लोकनाथ शर्मा
३. गल्कोट नगरपालिका प्रमुख ः टंकबहादुर के.सी., उप–प्रमुख ः सुनमाया ढकाल
४. ढोरपाटन नगरपालिका प्रमुख ः गौरीश्वर पाण्डे, उप–प्रमुख ः दुर्गादेवी घर्तीमगर
५. बरेङ गाउ“पालिका अध्यक्ष ः कृष्णप्रसाद शर्मा, उपाध्यक्ष ः दिलमाया पुन
६. का“ठेखोला गाउ“पालिका अध्यक्ष ः अर्जुनबहादुर खत्री, उपाध्यक्ष ः सिता किसान
७. ताराखोला गाउ“पालिका अध्यक्ष ः तिर्थसिंह थापा, उपाध्यक्ष ः पूर्णा चालिसे
८. बडीगाउ“ गाउ“पालिका अध्यक्ष ः भिमसेन वन, उपाध्यक्ष ः रुनमाया थापा
९. निशीखोला गाउ“पालिका अध्यक्ष ः खिमविक्रम शाही, उपाध्यक्ष ः भोटुकुमारी चन्द
१०. तमानखोला गाउ“पालिका अध्यक्ष ः डोरबहादुर क्षेत्री, उपाध्यक्ष ः बोमकुमारी बुढामगर

(२७) पर्वत 
१. कुश्मा नगरपालिका प्रमुख ः कृष्णबहादुर जि.सी.
२. फलेवास नगरपलिका प्रमुख ः भोजराज उप्रेती, उप–प्रमुख ः शान्ती भुसाल
३. विहादी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः होमनाथ पराजुली, उपाध्यक्ष ः सुन्दरी पुरी
४. पैयु“ गाउ“पालिका अध्यक्ष ः धनमाया बस्याल, उपाध्यक्ष ः अन्जु राना
५. महाशिला गाउ“पालिका अध्यक्ष ः कृष्णबहादुर क्षेत्री
६. मोदी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः जितबहादुर लामिछाने
७. जलजला गाउपालिका अध्यक्ष ः शिव परियार

(२८) तनहु
१. भिमाद नगरपालिका प्रमुख ः रामशरण गैरे
२. भानु नगरपालिका प्रमुख ः महेन्द्र सापकोटा
३. रिसिड्ड गाउ“पालिका अध्यक्ष ः हर्कबहादुर थापा

(२९) कास्की
१. पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका प्रमुख ः चन्द्रबहादुर के.सी., उपाध्यक्ष ः जमुना के.सी.

(३०) काठमाडौं
१. दक्षिणकाली नगरपालिका प्रमुख ः केदार दुलाल
२. कीर्तिपुर नगरपालिका प्रमुख ः अमरबहादुर पौडेल
३. नागार्जुन नगरपालिका प्रमुख ः कृष्णबहादुर घले, उप–प्रमुख ः कविता गुरुङ
४. तारकेश्वर नगरपालिका प्रमुख ः रमा शर्मा, उप–प्रमुख ः इश्वरी फु“याल 
५. टोखा नगरपालिका प्रमुख ः दीर्घराज श्रेष्ठ
६. बुढानिलकण्ठ नगरपालिका प्रमुख ः छविबहादुर खनाल
७. गोकर्णेश्वर नगरपालिका प्रमुख ः दिपक रिजाल
८. शंकरापुरा नगरपालिका प्रमुख ः टिकाराम बम्जन
९. काठमाडौं महानगरपालिका प्रमुख ः एन.के. थापा, उप–प्रमुख ः रितु के.सी.

(३१) भक्तपुर
१. मध्यपुरथिमी नगरपालिका प्रमुख ः शिवहरी खनाल

(३२) ललितपुर 
१. ललितपुर महानगरपालिका प्रमुख ः निलगोविन्द महर्जन

(३३) सिन्धुपाल्चोक 
१. मेलम्ची नगरपालिका प्रमुख ः लालबहादुर तामाङ
२. चौतारा सा“गाचोकगढी नगरपालिका प्रमुख ः तिर्थ तामाङ
३. बलेफी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः बालकृष्ण तिमिल्सिना, उपाध्यक्ष ः यसोदा तिमिल्सेना
४. सुनकोशी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः राजन न्यौपाने, उपाध्यक्ष ः भगवती पौडेल

(३४) काभ्रेपलाञ्चोक 
१. पनौती नगरपालिका प्रमुख ः कुलाराज सापकोटा

(३५) बारा 
१. जितपुरसिमरा उपमहानगरपालिका प्रमुख ः धर्मानन्द सुवेदी, उपप्रमुख ः सुमित्रा सापकोटा

(३६) उदयपुर
१. त्रियुगा नगरपालिका प्रमुख ः लिलकुमार राई, उप–प्रमुख ः विमला वि.क.
२. कटारी नगरपालिका प्रमुख ः प्रदिप कार्की, उप–प्रमुख ः शान्ती तामाङ
३. ताप्ली गाउ“पालिका अध्यक्ष ः चन्द्रबहादुर राई, उपाध्यक्ष ः वर्तमाई राई

(३७) सिन्धुली  
१. मरिण गाउ“पालिका अध्यक्ष ः मानबहादुर ल्व, उपाध्यक्ष ः विमला बम्जन

(३८) ओखलढुंगा 
१. सिद्धिचरण नगरपालिका प्रमुख ः शेरबहादुर खत्री, उप–प्रमुख ः रामकुमारी राई

(३९) संखुवासभा
१. खा“दवारी नगरपालिका प्रमुख ः लिलाबहादुर खत्री

(४०) सुनसरी 
१. धरान उप–महानगरपालिका प्रमुख ः कमला खड्का तामाङ, उप–प्रमुख ः विष्णु खवास
२. इटहरी उप–महानगरपालिका प्रमुख ः बालकृष्ण सुवेदी, उप–प्रमुख ः अन्जना गुरागाई
३. बराह नगरपालिका प्रमुख ः अमृत पाण्डे
४. कोशी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः टेकनारायण यादव

(४१) झापा
१. विर्तामोड नगरपालिका प्रमुख ः झविन्द्र भण्डारी
२. बारदशी गाउ“पालिका अध्यक्ष ः धर्मराज संग्रौला

(४२) मोरङ
१. विराटनगर उप–महानगरपालिका प्रमुख ः टेकप्रसाद गौतम
२. रतुवामाई नगरपालिका प्रमुख ः कल्पना राई
३. उर्लावारी नगरपालिका प्रमुख ः विमल पौडेल

अन्तमा, माथि उल्लेखित उम्मेदवारहरुलाई गिलास चिन्हमा मतदान गरी विजयी बनाउनका लागि एकताबद्ध भएर काम गर्नका लागि हामीले पार्टीका सबै समिति, सदस्य, समर्थक, सुभचिन्तक र आम जनतासित अपील गर्दछौं ।





चित्रबहादुर के.सी.
अध्यक्ष
फर्कनुहोस्

अन्य समाचार
मिति ः २०२६, पौष १७, विहीवार मिति ः २०२६, पौष १७, विहीवार मिति ः २०२६, पौष १७, विहीवार मिति ः २०२६, पौष १७, विहीवार मिति ः २०२६, पौष १७, विहीवार
अडियो / भिडीयो
Interviewमिति २०६७, श्रावण १९, मंगलवार
अल्बुम
तेस्राे राष्टि्य सम्मेलनमिति ः २०७२, फाल्गुन १९, बुधवार राजमोको राष्ट्रिय प्रचारात्मक अभियानमिति ः २०७०, भाद्र १७, सोमवार विरोध सभामिति ः २०६९, म‌सिर २७, बुधवार फागुन ५ गतेको काठमाण्डौको कार्यक्रममिति ः २०७२, चैत्र २६, शुक्रवार दोस्रो राष्ट्रिय सम्मेलन, पोखरामिति ः २०७२, चैत्र २६, शुक्रवार
पार्टीको परिचय ईतिहास केन्द्रिय नेतृत्व घोषणापत्र / बिधान ब्यक्तब्यहरू सहिदका फोटाहरू आर्किभ
सर्वाधिकार राजमो डट ओ. आर. जी. मा सुरक्षित रहनेछ ।
वेबसाइट बनाउनेbestnepal